Aktualny czas: 07-24-2017, 06:43 PM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upadłość dewelopera Wrocław
04-11-2014, 06:40 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2014 06:42 AM przez Herc.)
RE: Upadłość dewelopera Wrocław
No to witam w tej samej bajce...
Mam kontakt do jeszcze jednego małżeństwa, akurat razem z nami podpisywaliśmy akt, ale nie dzwoniłam jeszcze do nich od tego czasu.
Kara karą, ale jak ogłoszą upadłość to te wszystkie zapisy można sobie...
Czynszu też jeszcze na oczy nie widzieliśmy.
Ale za to widzieliśmy panów prezesów, bo 20-21.02. byliśmy w apartamencie. Nie zagadałam z nimi, stchórzyłam. Rozmawiałam natomiast z dyrektorem od sprzedaży... W sumie mówił mądrze...
Jak chcesz to napisz na priv

Wszystkie kanały, które poruszyłam twierdzą, że jednak w tej chwili możemy tylko siedzieć i czekać...
A dodatkowo wskazane są modlitwy w intencji wypłacenia czynszu, bo to też jest pod znakiem zapytania... Odezwę się chyba do tego polecanego przez Was adwokata bo juz nie wiem co robic
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2014, 06:45 AM
Jeżeli to nie doświadczeni w temacie prawnicy to nie dziwię się, że radzą czekać bo oni lubią "jasne" sytuacje i potem pisać skargi do sądów i apelacje. Może tak i w tego typu sprawie jest, ale w innych sprawach - nazwijmy je "cywilno-administracyjnych" z doświadczenia wiem, że trzeba się bronić od razu i to rękami i nogami. Szukać innych takich historii nawiązać kontakt z ludźmi, którzy przez to przechodzili. Uderzaj do adw. Borowskiego robił nie jedną taką sprawę z powodzeniem więc cos poradzi pewnie. powodzenia.
04-11-2014, 06:47 AM
Czy miała pani podpisaną umowę przedwstepną w formie aktu notarialnego i czy zostało wpisane roszczenie do księgi wieczystej?
04-11-2014, 06:48 AM
Umowa przedwstępna nie była w formie aktu. Księgi wyodrębnionej na moim lokalu jeszcze nie posiadam.
04-11-2014, 06:49 AM
Mam praktycznie identyczna sytuacje z deweloperem w Warszawie czy możecie mi podać nazwisko jakiegoś dobrego adwokata z Warszawy do tego typu spraw?
04-11-2014, 06:51 AM
Szkoda, bo jeżeli by tak było, i nie podpisała by pani aktu przeniesienia,to wydaję mi się, że syndyk sprzedając pani lokal musiałby w pierwszej kolejności zaspokoić pani roszczenie czyli oddać wszystkie zapłacone za ten lokal pieniądze
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości