Aktualny czas: 12-16-2017, 03:37 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoda z oc
05-09-2013, 09:00 PM
Szkoda z oc
witam wszystkich.potrzebuje pomocy, miałem 2 tygodnie temu stłuczkę jadąc do pracy wpadłem w poślizg i uderzyłem w słupek uszkodziłem samochód audi a4 tdi 1999rok prod. stary ale jest bardzo uszanowany nigdzie nie ma korozji .Zbytnio sie nie denerwowałem ponieważ mam AC zgłosiłem szkodę przyjechał pan rzeczoznawca zrobił zdjęcia i opisał szkody zapytałem go czy mogę oddać samochód do blacharza powiedział że tak . ja kupiłem części na giełdzie część na allegro jestem z zawodu mechanikiem, samochód rozebrałem poskładałem no i teraz czeka u lakiernika na malowanie ,części kosztowały mnie około 3200zl a lekiernik za pomalowanie chce 2000 zł normalna nie wygórowana cena ,czyli remont kosztował mnie 5200zł teraz po tygodniu towarzystwo ubezpieczeniowe przysłało mi pismo że samochodu z przyczyn ekonomicznych nie opłaca sie naprawiać napisali że 11700-8200=3500-400=3100 pln to jest moje odszkodowanie nie przesłali żadnej wyceny z kąd się to wzieło, pomocy co robić dodam że ac płacę od 2000roku i jest to moja pierwsza szkoda
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości