Aktualny czas: 08-24-2017, 04:36 PM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoda majątkowa czy niemajątkowa
05-03-2013, 05:21 AM
Szkoda majątkowa czy niemajątkowa
W poprzednich postach opisałem moją sytuacje, a tutaj chciałbym zapytać o jedną rzecz ...
Wróciłem do Polski w 2011 r. po 22 latach zamieszkania we Francji i założyłem międzynarodowy portal który rozwijałem i przygotowywałem na Euro2012 w Polsce. Wiec cały czas inwestowałem w reklamy, ulotki, pozycjonowanie, promowanie w sieci około 250-450 zł dziennie. Ponadto wziąłem na firme kredyty w tym jeden hipoteczny ... I Następuje wypadek w listopadzie (złamanie kręgosłupa kręg L3 ) tuz tydzień po wprowadzeniu systemów płatności na moim portalu, wiec zarobki jak na początek były bardzo małe. Szpital, 4 miesiące w gorsecie, potłuczenia zły stan psychiczny itd itd co spowodowało zahamowanie rozwoju mojej firmy. W roszczeniach zażądałem zwrot z inwestycji + zadośćuczynienie z nie osiągniętych dochodów na podstawie biznesplanów + zwrot kredytów bo przecież w takim przypadku nie moge przedstawić jakiś stałych zarobków skoro portal dopiero co zaczął zarabiać i jeszcze do niego dokładałem ale za to stracil możliwość wypromowania sie i teraz wszystko jest zagrożone i kredyt hipoteczny i portal i jego rozwój ... wiec jak to ująć ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości