Aktualny czas: 08-19-2017, 10:56 PM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwód
04-27-2013, 02:58 AM
Rozwód
Mój maż dziś zażądał rozwodu. Powód: za mało seksu. Jestem czterdziestolatką, dodam nawet atrakcyjną...wiem, że to nieskromne ale chcę abyście mieli w miarę pełny obraz. Jesteśmy 20 lat po ślubie i mamy dwoje dzieci jedno dorosłe, drugie gimnazjum. Ja nie pracuję, maż ma firmę. Twierdzi, że mnie nie zdradza i nikogo nie ma. Dziś oznajmił, że składa pozew o rozwód bo ja nic mu nie daje... nic oprócz tego, ze poświęciłam całą młodość, karierę aby zając się domem dziećmi aby on mógł rozwijać swoją działalność... i teraz co? Nie mam nic nie mam pracy a on chce rozwodu! Co mam robić Pomóżcie...Mam zachowywać się tak jak on chce...seks zawsze kiedy chce i jak chce??? czy to wogóle się nie liczy, że byłam wierna całe życie jak pies i że jest moim jedynym partnerem? A że teraz już tak bardzo go nie pragnę to chyba nie jest nic dziwnego...poza tym trudno kochać się z kimś , kto ciągle wypomina pieniądze, straszy że nie da na rachunki...co mam robić ...złożyć pozew jako pierwsza, sama wziąść adwokata - pomóżnie zupełnie nie mogę się pozbierać
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-27-2013, 02:59 AM
RE: Rozwód
Daj mu d**y, przykro mi nie widzę innego wyjścia.
04-27-2013, 03:03 AM
Weź dobrego adwokata dostaniesz mieszkanie, samochód itp - może wtedy zmądrzeje
04-27-2013, 03:08 AM
Boję się tego rozwodu...On ma kontakty, zna adwokatów, mówi, ze mnie puści z torbami...jestem w stanie wygrać cokolwiek? Mówi, że tak się ustawi, że grosza nie da.
04-27-2013, 03:10 AM
Oni wszyscy dużo mówią , nic się nie boj sad wszystko bierze pod uwagę .działanie przez zastraszanie to facetów metoda.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości