Aktualny czas: 12-12-2017, 08:37 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry adwokat Wrocław - błąd medyczny
04-26-2013, 07:14 PM
Dobry adwokat Wrocław - błąd medyczny
Szukam dobrego adwokata najlepiej we Wrocławiu ale tak naprawdę może być i z innej miejscowości jeśli zna się na tego typu sprawach.Jestem po zabiegu medycyny estetycznej - operacja plastyczna,który to zupełnie się nie powiódł.Lekarz twierdzi,ze jest dobrze,a tak naprawdę zostałam okaleczona. Może ktoś zna...
Odpowiedz cytując ten post
04-26-2013, 07:18 PM
RE: Dobry adwokat Wrocław - błąd medyczny
niestety nie znam nikogo kto miał taki problem - może poszukaj... na http://www.dobryprawnik.org

Co to był za lekarz i co zrobil ? Warto ostrzec innych
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-26-2013, 10:34 PM
nie chcę tutaj wylewać zali. dziękuję,patrzyłam na tej stronie,ale są to przeważnie adwokaci od prawa karnego i rozwodów.
04-26-2013, 10:51 PM
hmm no wpisałem tylko błąd w sztuce lekarskiej i od razu wyskoczyły mi kancelarie adwokackie z Wrocławia które zajmują się tego typu sprawami http://www.dobryprawnik.org/ad-tag/blad-...ekarskiej/ - dziś pytałem przy okazji kolegę który pracuje w sądzie i ma popytać czy we Wrocławiu jest jakiś wybitny specjalista od tego typu spraw
04-26-2013, 11:15 PM
Życzę Ci sukcesu w walce o odszkodowanie i zadośćuczynienie - myślę,że uda Ci zlokalizować dobrego adwokata.
Jeżeli ten adwokat będzie dobry to, chociaż pochodzę z wschodu kraju to,również go wezmę,jestem tak jak i Ty nie tylko poszkodowana przez lekarza medycyny estetycznej ale również popadłam w silną depresję - ci lekarze czują się kompletnie bezkarni....bo zapewne wiedzą jak ciężko jest nam zdecydować się na walkę przed sądem.
Drogie Panie każda z nas powinna walczyć o swoje nie tylko płakać i narzekać na danego lekarza za nieudany zabieg,ale walczyć o zwrot pieniędzy i zadość uczynienie za stracony wygląd i przede wszystkim zdrowie.Pozdrawiam.
04-26-2013, 11:51 PM
Zostałam oszpecona przez lekarza po operacji plastycznej - do tego jak poszłam do niego po wszystkim i powiedziałam, że źle wykonał swoją pracę to powiedział, że i tak mu tego nikt nie udowodni i śmiał mi się w twarz....nie mam już pieniędzy na dobrego adwokata - wszystkie oszczędności przeznaczyłam właśnie na tą operacje,bardzo proszę o pomoc w znalezieniu kancelarii adwokackiej która zajmuje się sprawami o popełnionych błędach lekarskich, Swoje pobory uzależnia/pobiera dopiero po wygranej sprawie( procentowo od wygranej) proszę o pomoc. czy jest ktoś taki we Wrocławiu.
10-16-2014, 05:26 AM
Sprawdź sobie info o adwokacie Pawle Borowskim z Wrocławia - jest to bardzo dobry cywilista a poza tym broni lekarzy w sprawach karnych więc temat ma raczej obeznany z każdej strony
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości