Aktualny czas: 08-22-2017, 07:40 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adwokat Wrocław Rozwód - opinie
04-28-2013, 10:31 AM
RE: Adwokat Wrocław Rozwód - opinie
Sama nie korzystałam ale prowadził sprawę koleżanki zakończoną pozytywnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-28-2013, 08:34 PM
Absolutnie odradzam Panią która nazywa się Monika Swińskla. !!!! Pani była bardzo miła, dopóki nie zapłaciłem. Gdy już dostała ode mnie pieniądze trudno było się z nią w ogóle skontaktować, że już nie wspomnę o jakimś doradztwie! Na umówione spotkania nie przychodziła i na dodatek nie odbierała telefonów a ja jak głupi czekałem w poczekalni kancelarii czasem nawet dwie godziny. Samo złożenie papierów w sądzie we Wrocławiu, w którym przecież bywa często zajęło Pani Monice kilka miesięcy! Pani Monika była zupełnie nieprzygotowana do sprawy, myliła fakty podczas reprezentowania mnie i finalnie sprawę przegrałem. Lepiej bym sobie sam poradził (zaznaczę że to moja żona zostawiła mnie dla innego faceta). I za to wszystko jeszcze zapłaciłem 4 tyś zł!!!!!
04-28-2013, 08:51 PM
Ja przed rozwodem odwiedziłam trzy kancelarie i obdzwoniłam kilkanaście następnych i moje wrażenie jest takie, że znaleźć kogoś dobrego w przystępnej cenie to naprawdę sztuka. Największym problemem są oczywiście pieniądze. Większość adwokatów ma ciekawy zwyczaj zatajania faktycznej ceny . Na początku podają niższą kwotę jako cenę ?za rozwód?. Dopiero kiedy się dopytasz okazuje się, że nie uwzględnia ona żadnych dodatkowych pism poza pozwem, udziału w rozprawach, udowadniania winy, a o tematach typu alimenty lepiej nawet nie wspominać. W efekcie po uwzględnieniu różnych ?dodatkowych? kosztów cena okazuje się kilka razy wyższa. Ostatecznie sprawę zleciłem właśnie adwokatowi którego właśnie chwalą na tym forum - rozmowa konkretna odrazu ujęte wszystkie koszty oraz możliwe opcje - Borowski też jako pierwszy na spotkaniu jeszcze przed płatnością jasno po zapoznaniu się z moimi papierami przedstawił mi możliwe strategie działania. Rozwód poprowadzony bdb - teraz prowadzi dla mnie podział majątku - obecnie bez zastrzeżeń.
05-26-2013, 08:38 PM
a propos rozwodów i tych spraw, w sprawach związanych z powerzeniem władzy rodzicielskiej ojcu to mogę polecić adw. anne brykczynska z poznania, obecnie prowadzi moja sprawe i wszystko wskazuje na to, że zakończy sie dla mie pozytywnie
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości