Aktualny czas: 08-19-2017, 10:56 PM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adwokat Wrocław Rozwód - opinie
03-20-2013, 10:38 PM
Adwokat Wrocław Rozwód - opinie
Potrzebuje dobrego adwokata który poprowadzi dla mnie sprawę rozwodową z orzekaniem o winie, niebawem moja siostra będzie przez to przechodziła i potrzebuje namiar na jakiegoś adwokata który zrobi sprawę dobrze i w miarę szybko - potrzebuję kogoś naprawdę doświadczonego bo zakładam, że jej mąż też weźmie najlepszego z możliwych pełnomocnika. Kiedyś poszukiwałam u was pomocy odnośnie kancelarii od odszkodowań i dostałam namiary z których byłam bardzo zadowolona - mam nadzieję, że i teraz dacie mi dobry kontakt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2013, 03:07 AM
RE: Adwokat Wrocław Rozwód - opinie
no wyciąganie brudów przed sądem się szykuje...to faktycznie adwokaci sobie zarobią....
04-07-2013, 04:30 AM
hmm a po czym ocenić, że prawnik jest dobry bo ja nie za bardzo rozumiem - są przeież sprawy w których nie musi słowa powiedzieć i wygra więc co wygrana sprawa świadczy o tym, że jest dobry?
04-07-2013, 04:38 AM
Maaaariannna no błagam....Ja naprzykład oceniam po tym jak prowadzi moją sprawę, jak pisze pisma, jak je uzasadnia, jak występuje przed sądem i jak mnie przygotowuje do wystąpienia. Uwierz mi, że jest ogromna różnica pomiędzy adwokatem dobrym szanującym klienta, adwokatem dobrym olewającym klienta i adwokatem słabym. chcesz wybrać dobrego adwokata dla siostry to musisz pochodzić po kancelariach i porozmawiać z mecenasami - jak choć trochę sama wiesz coś o temacie to szybko zorientujesz się który adwokat jest dobry. Poza tym poczytaj sobie opinie innych klientów danego mecenasa to będziesz wiedziała czy nie wysyła aplikantów, jak pisze pisma, czy jest terminowy oraz słowny z przygotowaniem sprawy klienta. Nie kieruj się ceną - nie jest wcale tak, że najdroższa kancelaria poprowadzi twoją sprawę najlepiej - rynek ten się ostatnio mocno zmienia - dużo młodych adeptów prawa od kilku dobrych lat zasila szeregi prawników tak więc jest w czym wybierać, co też niestety stwarza możliwość trafienia na niezbyt dobrego prawnika.
04-09-2013, 07:40 AM
Dobrze, że szukasz opinii o adwokatach - rynek faktycznie robi się dość dziwny - prawników powoli jest jak mechaników i podobnie jak w branży motoryzacyjnej i w branży prawnej można różnie trafić - prawno rodzinne, rozwód, podział majątku, sprawa o alimenty - to na pozór proste i sztampowe sprawy tak naprawdę wymagają od adwokata prowadzącego je - odpowiednich działań, w odpowiednim momencie oraz odpowiedniego przygotowania klienta do wystąpienia przed sądem - ostatnie to zdecydowanie kluczowa sprawa. Niestety nie każdy adwokat - ma odpowiednią widzę a nieraz po prostu nie odpowiednio przykłada się do sprawy - pracuję na takim stanowisku, że nieraz mam okazję obserwować słabe przygotowanie klienta przez adwokata a zdarza się także, że sam pełnomocnik sprawy nie zna lub podchodzi do niej...nie chcę użyć słowa lekceważąco ale na pewno bez dokładnego zapoznania się ze stanem faktycznym. Są i we Wrocławiu bardzo dobrzy specjaiści od prawa rodzinnego którzy na pewno poprowadzą sprawę rozwodową tak aby jesli tylko to możliwe skończyła się po myśli klienta, a przy tym tak przygotują klienta, żę przejdzie on przez tą sprawę bezstresowo lub możliwie bezstresowo - co z punktu widzenia człowieka przechodzącego przez taką sprawę jest bardzo ważne - gdyż nieraz taki sprawy ciągną się dość długo. Nie jest koniecznie tak, że im droższy adwokat tym lepszy. Poczytaj sobie opinie o adwokatach na portalach typu http://www.dobryprawnik.org - można tam zlokalizować opinie i dobre i złe 9 ostatnio SN orzekł, że można anonimowo wypowiadać się o pracy prawników na tego typu portalach).
04-19-2013, 12:47 AM
Mocno polecam biuro prawne ceritas - współpracują z radcami prawnymi oraz adwokatami - moją sprawę prowadził akurat adwokata, sprawnie i co ważne proponoują bardzo ciekawe stawki http://www.dobryprawnik.org/ads/pomoc-pr...w-ceritas/
04-20-2013, 01:04 AM
Plakać się chce człowiekowi jak czytam te wasze porady i opinie. Rozwód to sztampowa sprawa, każdy adwokat sobie z nią poradzi, właściwie to nawet jak ktoś bardziej zaradny to i bez adwokata można przez to przejść...a tu takie głębokie przemyślenia.... ;/
04-20-2013, 01:43 AM
Tak, normalny123 bardzo mądrze - sam możesz sobie także rozrząd w samochodzie wymienić albo się ostrzyć jak masz zdolności manualne ale jak zrobisz to źle to dużej tragedii nie będzie - natomiast sprawa rozwodowa wpływa na dalszy bieg życia każdego kto przez to przechodził a oszczędzanie na tym to największa głupota jaką można zrobić zwłaszcza jak jest się czym dzielić po rozwodzie. "Każdy adwokat sobie z tym poradzi" to już jest bzdura totalna - wiadomo, że poradzić sobie poradzi każdy ale tu nie chodzi o to aby sobie poradzić tylko aby sprawę poprowadzić tak aby klient uzyskał rezultat możliwie najlepszy a nie o to aby sprawę doprowadzić do końca Huh
04-23-2013, 04:40 AM
Na http://www.dobryprawnik.org dość dobrze piszą o adw. Pawle Borowskim - Kancelaria na Strzegomskiej we Wrocławiu - czy ktoś z użytkowników miał styczność z tym adwokatem?
04-23-2013, 06:34 AM
Adwokat Borowski to dobry specjalista - prowadził sprawy wielu użytkowników tego forum jeszcze przed zmianą nazwy - wiem, że użytkonicy zlecali mu sprawy cywilne, rozwodowe, podział majątku itp wszyscy byli bardzo zadowoleni bo człowiek przykłada się do pracy - prowadzi też obsługę firmy mojego znajomwego i tu także nie ma do niego żadnych zastrzeżeń - z pewnością jest to adwokat godny polecania.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości