Aktualny czas: 04-29-2017, 05:45 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak szybko odzyskać odszkodowanie
03-19-2013, 11:51 PM
Jak szybko odzyskać odszkodowanie
Witam
Mam prośbę o udzielenie kilku informacji w związku z wypadkiem przy pracy, ponieważ moja wiedza jest na ten temat niewielka. (jak łatwo się więc domyśleć jest to mój pierwszy wypadek i mam nadzieję że ostatni). Nie tak dawno pracodawca zaproponował nam dobrowolne ubezpieczenie w PZU na okoliczność wypadków, a ponieważ z racji wykonywanego przeze mnie zajęcia (przy transporcie ciężkich materiałów, praca przy suwnicy itd) jestem na takie wypadki niestety narażony zgodziłem się. Nie jestem w stanie powiedzieć jakiego typu (bo z tego co mi wiadomo są różne typy takich ubezpieczeń) jest to ubezpieczenie, mogę tylko powiedzieć że co miesiąc z tego tytułu potrącano mi 50 zł z każdej wypłaty. Jestem jeszcze w trakcie leczenia, ale co dalej? Czy po zakończonym leczeniu mam iść do PZU po jakiś wniosek, czy zajmie się tym pracodawca? Dodam że wypadek został uznany, tzn zaraz po nim pojawiła się inspekcja BHP, robiono zdjęcia itd..kierownik wspomniał tylko że być może ktoś przyjedzie do mnie do domu abym podpisał jakieś zeznanie ( ?? ) Narazie moje leczenie jeszcze trwa, jestem na zwolnieniu wypadkowym płatnym 100%, ale wolę już teraz wiedzieć co czeka mnie później...Jak już wspomniałem wcześniej nigdy nie miałem kontaktu z tego typu sprawami i najzwyczajniej w świecie nie wiem co robić i jakiego typu podjąć działania...
Będę wdzięczny za okazaną pomoc i rady,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości