Aktualny czas: 11-24-2017, 10:53 PM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwane opinie o firmach pomagających w odzyskaniu odszkodowania
03-12-2013, 12:53 AM
Poszukiwane opinie o firmach pomagających w odzyskaniu odszkodowania
Bardzo proszę wszystkie osoby, które miały do czynienia z firmami pomagającymi uzyskać wyższe odszkodowanie informacje jak przebiegała współpraca, czy jesteście zadowoleni albo na co uważać?. Chyba będę musiał skorzystać z ich usług (nie jestem zadowolony z kwoty, jakie zaoferował mi ubezpieczyciel i uważam, że należy mi się o wiele więcej za uszkodzenia ciała, włącznie z takimi, które będę musiał znosić do końca życia). Napiszcie, czy warto, jakie czy działali szybko i skutecznie - nie tylko interesuje mnie prowizja ale też skuteczność, Szukałem w sieci info, ale w większości reklamują się same firmy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-23-2013, 04:46 AM
RE: Poszukiwane opinie o firmach pomagających w odzyskaniu odszkodowania
Czytaj umowy, czytaj umowy i jescze raz czytaj umowy - nie daj się namawiać na szybko na podpisanie umów przez namawiaczy ze szpitali...
04-26-2013, 08:33 AM
Zobacz sobie Kancelarie Lexcenter Centrm Weryfikacji Odszkodowań z Wrocławia - gdy jeździłem na taxi reprezentowali wielu kolegów z korporacji i byli zadowoleni. Odszkodowania odzyskiwali wysokie.
06-19-2013, 01:56 AM
(03-12-2013 12:53 AM)MarekSS napisał(a):  Bardzo proszę wszystkie osoby, które miały do czynienia z firmami pomagającymi uzyskać wyższe odszkodowanie informacje jak przebiegała współpraca, czy jesteście zadowoleni albo na co uważać?. Chyba będę musiał skorzystać z ich usług (nie jestem zadowolony z kwoty, jakie zaoferował mi ubezpieczyciel i uważam, że należy mi się o wiele więcej za uszkodzenia ciała, włącznie z takimi, które będę musiał znosić do końca życia). Napiszcie, czy warto, jakie czy działali szybko i skutecznie - nie tylko interesuje mnie prowizja ale też skuteczność, Szukałem w sieci info, ale w większości reklamują się same firmy...
06-29-2013, 11:26 PM
Przede wszystkim: czytaj umowę, porównuj stawki i nie marnuj czasu. Im szybciej tym lepiej.
Ja ostatnie dwa wypadki załatwiałam przez noRisk i wszystko przebiegło tak jak powinno. Nie musiałam nic płacić przed załatwieniem sprawy, nie interesowała mnie cała ta papierkowość i czym u mnie mega zapunktowali - nie narzucają się chamsko jak robi to większość firm tego typu. Przedstawili mi jasno ofertę, wyjaśnili co i jak i pozwolili mi podjąć decyzje, wiec osobiście jestem bardzo zadowolona Wink
P.S. jakbyś chciał dowiedzieć się czegoś konkretnego o nich, to mają tez stronę: norisk.net.pl
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości