Aktualny czas: 12-16-2017, 09:48 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsi Adwokaci Wrocław
03-10-2013, 01:37 AM
Najlepsi Adwokaci Wrocław
Niebawem chyba będę musiał skorzystać z pomocy adwokata. Jestem z Wrocławia i poszukuję kogoś naprawdę dobrego- trochę się już rozglądam i niestety nie wiem do kogo się zwrócić - proszę osoby które miały okazję korzystać już z usług kancelarii adwokackich lub adwokatów o informacje do kogo się zwrócić- dodam, że sprawa jest z zakresu prawa cywilnego, nie dotyczy odszkodowania. Liczą się dla mnie pieniądzę w obecnej sytuacji dlatego nie chciałbym też trafić do kogoś bardzo drogiego...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2013, 02:07 AM
RE: Najlepsi Adwokaci Wrocław
Napisz coś więcej odnośnie sprawy jaką masz - jestem dość dobrze zorientowana w temacie gdyż nie raz sama poszukiwałam adwokata który poprowadzi moją sprawę. Jest we Wrocławiu kilka nazwisk które gwarantują, że sprawa będzie prowadzona jak należy ale jest też bardzo wiele miejsc do których nie warto trafić...
03-11-2013, 09:15 AM
Nie ma jakiegoś rankingu który jest najlepszy, zasadniczo jest kilka zdolnych adwokatów, mają wiedzę, mają też swoją cenę. Napisz do mnie prywatną wiadomość - podam Ci kilka nazwisk, umówisz się na wizytę i sam ocenisz który Ci najbardziej odpowiada.
03-11-2013, 10:20 AM
Kiedyś przeprowadzałem taką analizę gdyż myślałem, że szykuje mi się sprawa rozwodowa, do rozwodu szczęśliwie nie doszło - polecam Ci zapoznanie się z adwokatami członkami Okręgowej Rady Adwokackiej - skoro ktoś piastuje funkcje w samorządzie adwokackim to znaczy, że musi być dobrym adwokatem
03-14-2013, 01:31 AM
hmm ciekawa teoria - samorząd adwokacki wybierany jest poprzez głosowanie, koledzy głosują na swoich kolegów albo na koleżanki i raczej nie kierują się tutaj tym kto jest najlepszy. Podejrzewam nawet, że naprawdę dobry specjalista nie miałby czasu aby bawić się w samorząd bo po prostu jest zapracowany...
03-19-2013, 11:25 PM
Polecam Ci adwokata Pawła Borowskiego (tel. 792635184) - obsługuje on z pewnością kilku członków tego forum i z tego co wiem są zadowoleni - sam zleciłem mu jedną sprawę i jestem bardzo zadowolony z obsługi oraz wyniku sprawy.
04-20-2013, 09:14 AM
najlepszych adwokatów to znajdziecie na portalach ofachowcach.pl - ja to robie tak patrze tam widzę, że jakiś adwokat sam sobie pisze 30 opinii to już wiem, że odpada - to musi być kryterium http://www.ofachowcach.pl/Opinie.aspx?Fachowiec=55317 blahahahahahaha Smile
04-21-2013, 11:10 PM
Ranking można sobie łatwo samemu zrobić wystarczy wpisać w google "adwokat wrocław opinie" i dowiesz się do kogo iść a kogo unikać - nie z każdą sprawą jednak trzeba ostateczie trafić do adwokata ja w sprawach prawnych także takich które wymagają obsługi prawnej przed sądem korzystałem z Biura Obsługi Prawnej Ceritas - także współpracują z dobyrmi adwokatami i radcami prawnymi ale przy tym ceny mają powiedzmy sobie bardziej ludzkie - w sprawach rozwodowych i wszelkiego roadzju cywilnych polecam bo sam sprawdziłem http://www.dobryprawnik.org/ads/pomoc-pr...w-ceritas/
04-23-2013, 04:38 AM
O Borowskim znalazłem sporo dobrych opinii ale może wypowi się ktoś kto korzystał jak wygląda współpraca i ile bierze za sprawy? w czym się specjalizuje - na stronie ma dość wszechstronnie opisane kierunki działania?
05-07-2013, 03:34 AM
Ile bierze....Huh - zadzwoń i zapytaj. wstydzisz je czy co? Dodgy
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości