Aktualny czas: 04-30-2017, 01:23 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niskie odszkodowanie - brak uszczerbku
03-08-2013, 10:47 PM
Niskie odszkodowanie - brak uszczerbku
Brałem udział w wypadku komunikacyjnym, mój ubezpieczyciel twierdzi, że nie doznałem poważnego uszczerbku na zdrowiu i chce mi wypłacić bardzo niskie pieniądze za wypadek , to czy jest taka opcja, by móc się jakoś odwołać i ubiegać się o więcej? Co byście mi doradzili i jak to zrobić? Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2013, 10:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2013 10:49 PM przez Morgan.)
RE: Niskie odszkodowanie - brak uszczerbku
Witam.
Od każdej decyzji można się odwołać Smile napisz do ubezpieczyciela z prośbą o kserokopie pokomisyjnych orzeczeń lekarskich, dowiesz się ile dostałeś % uszczerbku i będziesz miał podstawy, żeby odwołać się.
03-08-2013, 10:52 PM
Zawsze trzeba walczyć o swoje. Niestety podane jest zbyt mało informacji. A co znaczy zbyt zbyt małe odszkodowanie? pojęcie względne... wszystko zależy od stopnia utraty zdrowia (fizycznego, psychicznego, okresu leczenia, WAŻNE! stopnia przyczynienia się zakładu do zajścia , - zaniedbania i zaniechania/ To tyle w bardzo dużym skrócie. Najlepiej zasięgnąć najpierw porady prawnej u adwokata lub w firmie zajmującej się odzyskiwaniem odszkodowań
08-13-2013, 07:09 AM
Proszę o kontakt 661-951-140. Pomogę we wszystkim.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości