Aktualny czas: 04-26-2017, 10:12 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Europejskie Centrum odszkodowań - prawdziwe opinie
03-09-2013, 02:13 AM
Europejskie Centrum odszkodowań - prawdziwe opinie
Miałem wypadek, właśnie nawiedzają mnie agenci firmy Euco - słyszałem wiele złych opinii o tej firmie ale też mają sporo opinii dobrych, z tym, że te dobre wyglądają jakby pisali sami - czy może ktoś konkretnie opowiedzieć jak wygląda współpraca z tą firmą?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2013, 07:08 AM
RE: Europejskie Centrum odszkodowań - prawdziwe opinie
Ja korzystałam z jej usług ok. 2 lata temu. Wszystko było ok. Niby też wtedy były na forach negatywy, ale z perspektywy czasu wydaje mi się, że to efekt działania konkurencji.
08-20-2013, 11:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2017 06:32 PM przez admin.)
Nie polecam żadnej dużej firmy typu... biorą bardzo duży procent przez co w ogóle im nie zależy na dużej wygranej. Obiecują nie wiadomo jakie kwoty, i słowa nie dotrzymują, tym bardziej z tego co zapłacisz np. za leczenie, też se pobierają prowizję. Z jakiej racji ? płace z własnej kieszeni za wizytę u lekarza np 100zł to oni se z tego zabierają 30 ? Wszystkie duże firmy biorące powyżej 20 % są w ogóle nie opłacalne, bo zwykły radca prawny który weźmie 10% zrobi więcej. znam to z własnej praktyki bo byłem i w euco i drb. Jedno wielkie zdzierstwo.
08-30-2013, 08:37 PM
(08-20-2013 11:10 PM)Noan napisał(a):  biorą bardzo duży procent przez co w ogóle im nie zależy na dużej wygranej.

To, co piszesz, jest błędne w założeniu. Właśnie zależy im na dużej wygranej, bo biorą procent. Jakbyś potrafił liczyć procenty, to wiedziałbyś, że 10 proc. z 10 000 a 10 proc. z 100 000 to spora różnica. Który proc. wolałbyś zabrać? Bo ja ten drugi zdecydowanie. Więc takim firmom jak votum czy euco jak najbardziej zależy na wysokim odszkodowaniu. A czy biorą duży proc. to bym polemizował - byle kancelaria prawnicza skasuje cię już na poziomie porady, a co dopiero później! Natomiast te wszystkie drb, euco, votum itd. pracują na zasadzie success fee. Czyli dopóki nie wygrają to nie zobaczą żadnej kasy Smile
01-27-2014, 07:56 AM
Dokładnie. Jeśli dostaje się wynagrodzenie procentowe to wszyscy się starają, aby wynegocjować jak najwyższą sumę. Chyba bardziej opłaca się dostać 20% ze 100 000zł niż 20% z 10 000. PROSTE.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości