Aktualny czas: 04-30-2017, 01:35 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyłudzenie odszkodowania
03-09-2013, 01:39 AM
Wyłudzenie odszkodowania
Mam taki problem. W październiku 2011 byłem sprawcą wypadku samochodowego. W tym czasie nie miałem prawa jazdy. Zderzyłem się z busem Iveco A40, które w tym czasie przewoziło ludzi do pracy. Byłem pewny, że wypadek był z winy prowadzącego busa, więc zdecydowałem się wezwać policję. Po przyjechaniu policji okazało się, że wina jest moja. Na miejscu wypadku zostałem tylko ja i kierowca owego busa. Policja pytała czy są jacyś ranni. Nikogo nie było a pracownicy którzy pojechali do pracy z miejsca wypadku, wcześniej żaden nic nie zgłaszał.
Zapłaciłem mandat itp. Po ponad roku przyszło mi pismo z ubezpieczalni concordia, żebym uiszczył 4 rachunki 3000zł, 3500zł, 6000zł i 3000zł, łączna suma 15500zł. Byłem oszołomiony tą sumą ponieważ auto tyle na pewno nie było tyle warte. Po dwuch tygodniach dowiedziałem się, że to są kwoty za poszkodowanych ludzi!!! Mam ich nazwiska bo mi podała firma windykacyjna. Dodam iż wypadek był przy bardzo małej prędkości, bus nawet nie zminił toru jazdy, maksymalna moja prędkość to 30km/h busa 20km/h.
Uważam iż te osoby się zmówiły i specjalnie udawały żeby dostać owe odszkodowanie. Teraz pytanie czy mogę to jakoś udowodnić?? Czy mogę pisać do ubezpieczalni żeby przedstawili mi jaki uszczerbek na zdrowiu powstał u tych osób?? Pomocy!!!! Może Wy macie jakieś rady???
Za wszystkie odpowiedzi podpowiedzi z góry dziękuję.
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości