Aktualny czas: 12-11-2017, 03:51 PM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrącenie pieszego na pasach odszkodowanie
03-09-2013, 01:34 AM
Potrącenie pieszego na pasach odszkodowanie
witam. w piatek 20 kwietnia mojego ojca potracil samochod. ojciec przechodzi na pasach - wlaściwie konczyl przechodzenie. Kierowca powiedzial ze nie widzial ojca, samochody z przeciwnej strony zatrzymaly sie. oczywiscie byla policja, ojciec jest w szpitalu, ma polamana noge i wstrzas mozgu, jest po operacji kolana. bylam na policji ale powiedzieli mi ze jeszcze nie maja dokumentow i mamy czekac. nie bardzo wiem co robic, chcialabym wiedziec co wyniklo z przesluchania sprawcy. czy mam zglaszac sama wypadek do ubezpieczyciela?
bardzo dziekuje za pomoc!
--
ania
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-23-2013, 11:38 PM
RE: Potrącenie pieszego na pasach odszkodowanie
Oczywiście może Pani sama zgłosić ten wypadek do ubezpieczyciela. Proszę Pamiętać ze przysługuje Pani Ojcu odszkodowanie nie tylko od swojego ubezpieczyciela ale też z OC sprawcy! (kwota jaka może tutaj uzyskać będzie dużo wyższa niż od swojego ubezpieczyciela i może bardziej pomóc do ewentualnego powrotu do zdrowia Pani ojca) Pracuje w firmie, która zajmuję się takimi sprawami, wiec jak by Pani się zdecydowała na taką pomoc to proszę o kontakt. email: stafik1234@o2.pl
06-29-2013, 11:31 PM
Raz skończyłam niestety pod samochodem, ale sprawca (cholerny małolat, pewnie nawet bez prawka) uciekł z miejsca wypadku, a że to była dróżka osiedlowa, to poza dwoma pijaczkami świadków brak. Ja skończyłam ze wstrząsem mózgu i złamaną ręką, a z ubezpieczenia dostałam bodaj 200zł. Sprawcy rzecz jasna nie wykryto do dziś....ot i polska sprawiedliwość.
08-13-2013, 07:01 AM
Proszę o kontakt 661-951-140. Pomogę we wszystkim.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości