Aktualny czas: 11-24-2017, 04:18 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuję firmy odszkodowawczej
03-08-2013, 10:38 PM
Poszukuję firmy odszkodowawczej
Jak powyżej- poszukuję jakiejś firmy, która pomogłaby mi uzyskać korzystniejsze odszkodowanie za odniesioną szkodę komunikacyjną. Mile widziane jakieś konkretne propozycje...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2013, 10:44 PM
RE: Poszukuję firmy odszkodowawczej
Sugeruję przemyśleć sprawę przed wyborem "firmy". Wybór jest bardzo duży. Można współpracować z firmą, kancelarią, kancelarią prawną..., radcowską, adwokacką itp. każda z tych firm ma inną, lepszą lub gorszą politykę postępowania z klientem. Jedni szukają szybkiego zarobku inne stawiają na schemat prowadzenia sprawy, który gwarantuje poprawne wyniki. Są też tacy którzy zdają sobie sprawę z możliwości zarobku i świadomie kierują klienta na działania sądowe (nie zawsze oczywiście wskazane), nie chcę tu nikogo reklamować dlatego zapraszam na prv po informacje. ja tą drogę przeszedłem i wiem z czym wiąże się współpraca z taką firmą
03-08-2013, 10:44 PM
Sugeruję przemyśleć sprawę przed wyborem "firmy". Wybór jest bardzo duży. Można współpracować z firmą, kancelarią, kancelarią prawną..., radcowską, adwokacką itp. każda z tych firm ma inną, lepszą lub gorszą politykę postępowania z klientem. Jedni szukają szybkiego zarobku inne stawiają na schemat prowadzenia sprawy, który gwarantuje poprawne wyniki. Są też tacy którzy zdają sobie sprawę z możliwości zarobku i świadomie kierują klienta na działania sądowe (nie zawsze oczywiście wskazane), nie chcę tu nikogo reklamować dlatego zapraszam na prv po informacje. ja tą drogę przeszedłem i wiem z czym wiąże się współpraca z taką firmą
03-19-2013, 11:34 PM
Polecam Ci zgłosić się do Centrum Weryfikacji Odszkodowań LEXCENTER - prowadzą kompleksową obslgę, sam korzystałem i poleciłem jeszcze kilku osobom i wszyscy byli zadowoleni - namiary tutaj http://www.centrumweryfikacjiodszkodowan.pl
04-23-2013, 04:36 AM
A ile % wzieli od Ciebie ci z Lexcenter? Odrazu poszli do sądu czy chcieli iść na ugodę?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości