Opinie o adwokatach i kancelariach sprawdź zanim wybierzesz adwokata

Pełna wersja: Odszkodowanie od szpitala - błąd przy porodzie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Alex

Witam,

5 lat wstecz urodziłam dziecko przez cesarskie cięcie, zabieg był planowany , gdyż zalecił go lekarz. dziecko urodziło się zdrowe. nie pamiętam kiedy dokładnie ale prowdopodobie ok 1 roku po wszystkim miałam wykonywane usg kontrolne, lekarz wykonujący uznał że dziwnie wysoko mam bliznę i spytał mnie czy nie wiem dlaczego tak wysoko zostało zrobione cięcie , na moje pytanie czy to cos zlego i czy w zwiazku z tym mam podjac leczenie lub sa jakies przeciwskazania np do kolejnej ciazy - lekarz powiedzial ze on sie nie zna i musze isc z tym do ginekologa prowadzacego , ze on to tylko usg wykonuje. Lekarz jednak nie zasugerował bezpośrednio, że wysokie ciecie to coś złoego. Następnie 2 krotnie zaszłam w ciąże ale 2 krotnie poroniłam. Udłam się do lekarza który stwierdził, że to cięcie może być przyczyną poronień i zabronił mi zachodzić w ciąże przed kolejnymi szczegółowymi badaniami. Jeśli okaże się, że te właśnie zabieg uniemożliwia mi urodzenie dziecka czy mogę dochodzić odszkodowania?
.
Skonsultuj zawsze taki temat z profesjonalnym pełnomocnikiem czyli adwokatem lub radcą prawnym- zadając takie pytania w internecie z pewnością zaraz zaatakuje Cie setki firemek odszkodowawczych a oni nie zawsze gwarantują dobre prowadzenie sprawy
Przekierowanie